31 marca 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny zgasi światło w ramach międzynarodowej inicjatywy „Godzina dla Ziemi 2012” organizowanej przez WWF. W tym roku na 60 minut, od 20.30 do 21.30, wyłączone zostanie o
Jesienne aktywności rodzinne. Kilka gadżetów, które pomogą utrzymać formę Latem aktywność fizyczna przychodzi dużo łatwiej. Wolny czas staramy się spędzać na zewnątrz, co sprzyja ruszaniu się – czy to nad jeziorem
INFORMACJA PRASOWADostawy w e-commerce a ekologiaRynek e-commerce, m.in. z powodu wprowadzanych w czasie pandemii lockdown’ów czy ograniczeń w handlu stacjonarnym, bardzo się rozwinął. Zakupy w dużej mierze przeniosły się
Łódź, 21 września 2020 r.Informacja prasowaAtlas konsekwentnie działa na rzecz zrównoważonego rozwojuAtlas, wiodący producent materiałów budowlanych, konsekwentnie działa na rzecz zrównoważonego rozwoju. Oznacza to, że
Jako pierwsza w Polsce, firma Nespresso umożliwia swoim klientom wygodny sposób zbierania zużytych kapsułek po kawie, które następnie poddawane są recyklingowi.Warszawa, październik 2012 r. ? firma Nestlé Nespresso SA, pionie
W najbliższą sobotę Carrefour Polska po raz kolejny włączy się w ogólnoświatową akcję Godzina dla Ziemi. 23 marca o godzinie 20:30 w supermarketach i hipermarketach sieci wygaszone zostaną neony reklamowe i oświetlenie dek
Dbam o środowisko ? wybieram ekogroszek! Z całą pewnością coraz intensywniej zajmuje nas temat ekologii, bowiem coraz bardziej zależy nam na ocaleniu wyjątkowych walorów środowiska naturalnego. Czy paliwa stałe można spala�
Grzejnik dobry na … latoIstnieje grzejnik, który dzięki połączeniu z pompą ciepła, może w całości ogrzewać za pomocą energii odnawialnej, a także chłodzić pomieszczenie podczas lata. Aby zapewnić właściwą temperatu
Niemal 40 tys. dzieci dowiedziało się, czym jest energia elektryczna oraz jak bezpiecznie należy z niej korzystać podczas drugiej już edycji edukacyjnego projektu „Planeta Energii”, który właśnie dobiegł końca. Ko
ENERGA otwiera pierwsze ekologiczne Biuro Obsługi Klienta. Do jego modernizacji i wyposażenia zostały użyte przyjazne środowisku materiały. Wkrótce w innych miastach powstaną kolejne takie placówki. Grupa ENERGA to największ